Kręgi blachy

Od początku działalności firmy Sestal nastawieni jesteśmy na oczekiwania Klienta. Można to znakomicie wyrazić w liczbach.

0 +
Ponad 180 międzynarodowych projektów
0 +
Ponad 2000 zadowolonych klientów
0
Wykwalifikowanych pracowników zespołu

Jesteśmy by spełniać Wasze oczekiwania

Od ponad 15 lat produkujemy i sprzedajemy tanie blachy płaskie i trapezowe na pokrycia dachów w budownictwie mieszkalnym oraz w obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy też profile stalowe i rury oraz produkujemy obróbki blacharskie typu: kalenice, parapety, pasy rynnowe i wiele innych.

Jesteśmy producentem profili zimnogiętych typu C i Z z blach stalowych od 1,00 do 3,00mm do długości 18m z możliwością otworowania.

W ciągłej sprzedaży proponujemy blachy w kręgach ocynkowane, powlekane w szerokiej gamie kolorystycznej oraz alucynk (AZ), aluminiowane (AS), aluminium i blachy z powłoką magnelis.

Dysponujemy możliwością obróbki blach w szerokim zakresie. Dzięki temu oferujemy również arkusze, taśmy i formatki z blachy. Sprzedajemy blachy w klasie pierwszej i w klasie drugiej.

W asortymencie mamy tanie blachy trapezowe ocynkowane i powlekane oraz panele na rąbek i blachodachówkę.

Jesteśmy wiodącym producentem blachy trapezowej ST6, ST14, ST18.

Wśród wielu sprzedawanych przez nas produktów znajduje się też szeroki wybór płyt warstwowych (zwanych dawniej płytą obornicką): dachowych oraz ściennych z rdzeniem z wełny mineralnej lub pianą PIR.

Oferujemy łaty drewniane, płatwie dachowe, membrany dachowe, masę asfaltową na zimno w workach, kratkę trawnikową i wiele innych produktów.

Posiadamy nowoczesne maszyny i stale się rozwijamy

Firma Sestal to nie tylko magazyny – tworzymy własne produkty poprzez inwestycje we własny park maszynowy.

Posiadamy maszyny do produkcji naszych wyrobów: gilotyny, giętarki, maszyny do produkcji trapezów, paneli elewacyjnych i profili oraz inne maszyny pomocnicze.

Opinie naszych Klientów

testim
Bardzo profesjonalna ekipa. Fachowo doradzili, dobrani niezbędne elementy mojego projektu. Zaoszczędzili mój czas jaki musiałbym poświecić na dodatkowe wizyty.
Piotr Kowalski
Klient
team-2
Profesjonalne podejście do tematu. Kontener magazynowy w firmie zbudowany z przygotowanych elementów - nic nie pominęli.
Anna Piotrowska
Klient