Płatwie dachowe i inne formatki z blachy – Śląsk

Firma Sestal mieści się w Bytomiu. Od ponad 10 lat produkujemy i sprzedajemy tanie blachy na pokrycia dachowe oraz dla budownictwa użytkowego. Oferujemy też płatwie dachowe, warstwowe płyty budowlane oraz różnorodne formatki z blachyceowniki ocynkowane, kalenice, parapety, pasy rynnowe i wiele innych.

W ciągłej sprzedaży proponujemy blachy w kręgach ocynkowane, alucynk (AZ), aluminiowane (AS) i powlekane. Dysponujemy możliwością obróbki blach w szerokim zakresie. Dzięki temu oferujemy również arkusze, taśmy i formatki z blachy płaskiej. Sprzedajemy blachy w klasie pierwszej, w klasie drugiej i pozaklasowe.
W asortymencie mamy tanie blachy trapezowe ocynkowane i powlekane: T12, T14, T18, T20, T55/188 – profil Huty Florian oraz blachodachówkę.

Produkujemy i dystrybuujemy blachy konstrukcyjne Florprofile TR35/207, TR40/183, TR50/260, TR60/235, TR70/200, TR 84/273.

Wśród wielu sprzedawanych przez nas produktów znajduje się też szeroki wybór płyt budowlanych – warstwowych, dachowych oraz ściennych z rdzeniem z wełną mineralną lub pianką PIR i PUR. Oferujemy obróbki blacharskie do długości 12 mb, blachowkręty, łaty drewniane, płatwie dachowe, panele stalowe, ceowniki ocynkowane i inne formatki z blachy, membrany dachowe, masę asfaltową na zimno w workach i wiele innych produktów.